sobota, 17 października 2015

Na 60-te urodziny

Dla każdego jubilata urodziny są ważnym wydarzeniem, szczególnie te, które kończą kolejną dekadę życia. Dziś zrobiłam wyjątkową kartkę, bo dla wyjątkowej osoby. Bardzo nie lubię męskich kartek, bo są trudne – nie można w nich zastosować żadnych błyskotek, które wręcz uwielbiają kobiety, żadnych cekinów, brokatów, kryształków, perełek itp.  Ale stworzenie tej kartki sprawiło mi naprawdę wiele przyjemności i jestem z niej dumna. Jubilat wiele podróżuje, więc dlatego umieściłam w tle balon, który symbolizuje podróże. Pracuje w branży metalurgicznej – więc w mojej pracy nie mogło zabraknąć kółek, zębatek  no i śrubek. Jego wielką pasją jest robienie zdjęć – dlatego z boku wyłania się aparat fotograficzny.

Ciekawostką są kwiaty, których środki zrobiłam z maku. Male ziarenka wyglądają identycznie jak nasionka. W brązowym kwiatku umieściłam  ryż.


Najpierw powstała taka oto kartka.

Ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała czegoś więcej, bo nie może być za prosto. Marian, tak na imię ma jubilat, lubi też grać w scrabble. Dlatego w środku jest coś na ten temat. A że jest nie lada krasomówcą, to w grze tej króluje. Do zrobienia tła użyłam stempla Tima Holza, który pokryłam srebrnym markerem.


Brzegi obrazków dodatkowo poszarpałam pilnikiem, aby dodać im stylu vintage.Wyjątkowy jubilat to życzenia też wyjątkowe:


Kartkę zgłaszam na 3 wyzwania:

1. Scrap Shop - "Styl vintage"2. It's just fun - "Paleta barw"3. Craft Passion  - "Jesień"


6 komentarzy:

 1. dziękuję za wspólną zabawę na blogu It's just fun ! cudna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł ze środkiem :) i cudne kwiatki :) Dziękuję za udział w wyzwaniu It's just fun!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna praca! dziękuję za zabawę z It's just fun :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna praca.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Passion.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna praca. Dziękujemy za udział w wyzwaniu październikowym ScrapShop!

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacja i fantastyczny wierszyk :)

  OdpowiedzUsuń